INTEGRACYJNY PIKNIK PRETORIAN TEAM – WEJŚCIE NA ŚLĘŻĘ – SOBÓTKA
07 CZERWCA
ZBIÓRKA: 10:00 – Dom Turysty “Pod Wieżycą”
(parking jest ciut niżej i 5-10min trzeba przejść w górę normalną drogą).
Zapraszamy wszystkich zawodników, rodziców, rodzeństwo oraz przyjaciół Pretorian Team na wspólny dzień pełen ruchu, integracji i świetnej atmosfery!
Co planujemy?
- wspólne wejście dzieci na Ślężę z rodzicami i trenerami
- darmową pizzę dla każdego
- ognisko, kiełbaski i ziemniaczki z grilla
- pianki z grilla dla dzieci
- tory przeszkód i konkursy
- integrację rodziców na dole w pizzerii
- wspólne wspomnienia i dobrą atmosferę!
To dzień, w którym budujemy relacje poza matą i spędzamy razem czas jako jedna drużyna. ![]()
Do zobaczenia!
Pretorian Team
